"Ратници" славили у Портланду, Мемфис изједначио

Кошаркаши Голден Стеjта славили су и у трећем дуелу са Портландом на гостујућем терену 119:113 и повели са 3:0 у финалној серији. Мемфис је и по други пут искористио предност домаћег терена и победом над Сан Антониом 110:108 изједначио резултат на 2:2 у серији прве рунде плеј-офа. Победе Атланте и Торонта.

Вориорси су утакмицу одиграли без помоћи Кевина Дурента, Мета Барнса и Шона Ливингстона, а меч је због болести пропустио и први тренер екипе, Стив Кер. Тим из Окленда сада у четвртфиналној серији води са 3-0.

Кари је предводио победнике са 34 поена, осам асистенција, четири скока и две украдене лопте. Клеј Томпсон је уписао 24 поена, док су Андре Игудала са 16 и Џавејл Мекги са 14 поена са клупе помогли екипи да оствари битну победу.

Јусуф Нуркић се опоравио од повреде, а на терену је као стартер провео 16 минута, уз учинак од два поена, 11 скокова и четири асистенције.

Кошаркаши Мемфиса савладали су Сан Антонио 110:108 и изједначили на 2:2 у четвртфиналној серији плеј-офа Западне конференције у НБА лиги.

До другог везаног тријумфа Мемфис су предводили Мајј Конли са 35 и Марк Гасол са 16 поена, док је са друге стране Кавај Ленард убацио 43.

На 2:2 изједначио је и Торонто победом у Милвокију 87:76, док је Атланта после тријумфа против Вашингтона 116:98 смањила на 2:1.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 18. септембар 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом