Радоњић: Имамо проблеме, али идемо на победу против Цибоне

Тренер кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић рекао је да ће се тим потрудити да победи Цибону у Јадранској лиги, упркос проблемима с повредама.

"Очекује нас нова утакмица у Јадранској лиги пред нашим навијачима, против Цибоне. Поново се налазимо у врло интензивном ритму утакмица, пошто нас након овог меча очекује и гостовање у Скопљу, па се право из Македоније селимо на Куп. На предстојећој утакмици са Цибоном неизвестан је наступ Стефана Јовића и Огњена Добрића, док сигурно неће наступити Немања Дангубић. Трудићемо се, међутим, да, уз ове сада већ стандардне проблеме, изборимо нову победу пред нашим присталицама и навијачима", рекао је Радоњић за сајт клуба.

Звезда је у четвртак играла у Москви и изгубила од европског првака ЦСКА, а сада дочекује Цибону, петопласирану екипу на табели Јадранске лиге. Црвено-бели ће одмах у уторак играти против Карпош Сокола у Јадранској лиги, да би после имала више времена за обавезе у Евролиги после купа.

"Следи нови дуел у регионалном такмичењу са Цибоном. Њих добро познајемо, али имамо и много кадровских проблема. Без обзира на све проблеме, међутим, желимо да освојимо нове бодове у недељу поподне пред пут у Скопље и каснији одлазак на куп у Нишу", рекао је Кузмић.

Утакмица Црвена звезда - Цибона игра се у недељу од 17.00.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 08. јул 2025.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом