Маринковић: Звезда није непобедива, видимо се у Нишу
Кошаркаш Партизана Вања Маринковић, један од најзаслужнијих за тријумф у вечитом дербију, изјавио је да је његова екипа показала да Црвена звезда није непобедива, али да не сме да "полети" после ове утакмице.
"Битна победа за нас, због борбе за друго место. Били смо веома мотивисани, Звезда је боља екипа од нас и у сјајном је ритму. Утакмицу смо добили на велику борбу и залагање", рекао је Маринковић новинарима после утакмице у којој је постигао 13 поена.
Он није желео себе да ставља у први план, иако је био задовољан својом партијом, истакавши да је цео тим одиграо на високом нивоу.
На питање да ли мисли да би победа у дербију могла да буде прекретница за Партизан ове сезоне, млади шутер је одрично одговорио.
"Јучерашња утакмица ништа не значи са те стране. Не мислим да је Звезда непобедива, али данас смо ми славили, следећи пут ће можда они... Видећемо шта ће бити на следећем дербију, можда већ за две недељу у Нишу", алудирао је Маринковић на могући судар у финалу Купа Радивоја Кораћа.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар