Пет поена Бјелице у поразу Минесоте, Вол бројао до 52
Кошаркаши Сан Антонија савладали су као гости екипу Минесоте са 105:91, а у пораженом тиму Немања Бјелица је забележио пет поена. Плеј Вашингтона Џон Вол убацио рекорд каријере – 52 поена.
Српски репрезентативац је на терену провео само десет минута, и за то време уз већ поменутих пет кошева (шут из игре 2/4) имао и једну асистенцију.
Најефикаснији Немањин саиграч на мечу био је Зек Лавин са 25 поена, док је Спарсе до 16. узастопне победе на страни ове сезоне предводио феноменални Кавај Ленард са 31 поеном.
Детроит нашег Бобана Марјановића савладао je екипу Чикага са 102:91, а српски горостас је поново остао без минута.
Тобајас Херис био је најефикаснији код "клипова" са 22 поена, док је код "бикова" Џими Батлер дао 32 поена.
Најзапаженији играч вечери у најјачој лиги света био је Џон Вол, који је забележио рекорд каријере од 52 поена (13/23 за два, 5/8 за три), уз осам асистенција, четири скока и три украдене лопте, али ни то није било довољно његовим Вашингтон визардсима да избегну пораз против Орланда (116:124).
Резултати:
Вашингтон визардс – Орландо меџик 116:124
Детроит пистонс – Чикаго булс 102:91
Мајами хит – Њујорк никс 103:114
Мемфис гризлис – Филаделфија 76ерс 96:91
Минесота тимбервулвс – Сан Антонио спарс 91:105
Јута џез – Финикс санс 112:105
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар