понедељак, 28.11.2011, 21:40 -> 21:44
štampajМансини на робији
Суд у Милану осудио је Амантина Мансинија на казну затвора од две године и осам месеци, због силовања бразилске манекенке у децембру прошле године.
Некадашњи фудбалер Роме, Интера и Милана, а сада Атлетико Минеира, Амантино Мансини осуђен је у понедељак на казну затвора од две године и осам месеци, због силовања.
Мансини је осуђен да је, после журке коју је организовао Роналдињо, одвео кући манекенку из Бразила, која је била под дејством алкохола, где ју је силовао.
Иако је девојка повукла оптужницу, суд у Милану одлучио је да је Мансини крив, па га чека вишегодишња казна затвора.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар