понедељак, 07.11.2011, 11:13 -> 11:44
štampajКо прети Фердинанду?
Британска полиција истражује претње смрћу које је непозната особа упутила фудбалеру Квинс Парк Ренџерса Антону Фердинанду, пренели су локални медији.
Портпарол полиције потврдио је да је истрага покренута истог момента када је писмо са увредљивим порукама и претњама смрћу стигло на адресу клуба из западног Лондона.
Фердинанд је пажњу јавности скренуо пре две недеље, када је оптужио Џона Терија из Челсија да га је вређао на расној основи.
Тери је негирао увреде на рачун одбрамбеног фудбалера Квинс Парк Ренџерса, а цео случај преузела је Фудбалска асоцијација Енглеске и полиција.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар