петак, 07.10.2011, 13:14 -> 13:18
štampajСудија стуб одбране
Екипа Гранаде, на гостовању против Валенсије у једном тренутку утакмице имала је велику помоћ у одбрани у виду судије Едуарда Гонзалеса. Главни арбитар је спречио један обећавајући напад Валенсије савршено уклизавши играчу те екипе Каналесу у ноге. Наравно судија није имао намеру да уради овако нешто, већ се оклизнуо и на савршени начин спречио напад Валенсије.
Гранада је после ове неочекиване помоћи судије кренула у полуконтру, али није ништа озбиљно урадила. Прву паузу судија Гонзалес је искористио да се извини Каналесу за обарање, а фудбалер Валенсије је имао разумевање за главног арбитра. Валенсија је меч решила у своју корист са 1:0.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар