среда, 10.08.2011, 16:49 -> 17:34
štampajБалотели, одрасти већ једном
Због великог умећа и неизмерног талента много му се толерише, али докле!? Селектор фудбалске репрезентације Италије Ћезаре Прандели изјавио је да нападач Манчестер ситија Марио Балотели мора под хитно да одрасте, уколико жели да направи озбиљну каријеру.
Серија Балотелијевих испада у последње време прилично је дуга, а кулминирала је ноншалантим потезом против ЛА Галаксија када је у ситуацији "један на један" петом хтео да савлада противничког голмана и толико изнервирао менаџера Роберта Манчинија да га овај одмах извео из игре.
Међутим, ни то му није била довољна опомена, па се пре неколико дана сукобио са Александром Коларовом на тренингу, а у недељу против Манчестер јунајтеда када је замењен директно је отишао у свлачионицу.
"Марио мора да одрасте, да се уозбиљи и схвати да уколико то не учини може да упропасти своју каријеру, без обзира на изузетан физички потенцијал који поседује", рекао је селектор Италије Прандели.
Он је уврстио Балотелија на списак репрезентативаца за вечерашњи пријатељски меч са Шпанијом, али ће га оставити на клупи и шансу од почетка дати тандему Антонио Касано - Ђузепе Роси.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар