Читај ми!

Станковић на тренинзима

Фудбалер Интера Дејан Станковић опоравио се од повреде и поново тренира па се очекује да буде спреман за финале Купа Италије у којем Интер игра против Палерма, 29. маја, саопштено је на клупском сајту италијанског клуба.

Станковић је повредио бутни мишић леве ноге у првенственом мечу са Лацијем, 23. априла, после чега се претпоставило да је за њега сезона завршена. Како се наводи на сајту Интера, капитен репрезентације Србије добро се опоравља и вратио се тренинзима са екипом, а требало би да буде у саставу клуба из Милана за финале Купа против Палерма, на Олимпијском стадиону у Риму.

Станковић ће, међутим, пропустити утакмицу последњег кола Серија А, у којој ће Интер у недељу дочекати Катанију. Екипа Интера после пет узастопних титула првака Италије, сезону ће завршити као другопласирани тим на табели, а шампионски пехар ове године припао је градском ривалу Милану.

Интер, такође, није успео да сачува трофеј у Лиги шампиона, па је једина нада за "плаво-црне" остао национални Куп, који су освојили прошле сезоне.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 05. јул 2025.
30° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом