У потери за Луизом

Челси жели одбрану титуле освојене прошле године, а за то им је потребна јача одбрана. Бар тако мисли Карло Анћелоти, па је спреман да понуди 25 милиона фунти за дефанзивца Бенфике, Бразилца Давида Луиза.

Анћелоти жели по сваку цену да појача одбрамбену линију свог тима, како би се "плавци" што пре вратили у трку за одбраном титуле у Премијер лиги. У том циљу, Челси је спреман да понуди 25 милиона фунти за Давида Луиза, дефанзивца Бенфике.

Лондонски клуб желео је Бразилца још у летњем прелазном року, али се испречила клаузула из Луизовог уговора, према којој клуб који жели да га ангажује, мора да плати 43 милиона фунти.

"Плавци" се надају да ће, после шест месеци, успети да оборе цену сјајног штопера и да ће успети да га купе за 25 милиона.

Први пик Анћелотија био је Невен Суботић, репрезентативац Србије, али "милионери" из Дортмунда нису желели ни да преговарају о евентуалном трансферу стуба одбране Дортмунда.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 18. јул 2025.
24° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом