Лукићев првенац за Фулам у победи против Тотенхема

Фудбалери Фулама победили су на домаћем терену екипу Тотенхема 3:0 у утакмици 29. кола енглеске Премијер лиге. Репрезентативац Србије Саша Лукић постигао је први погодак у најјачој лиги на свету.

Фулам је на "Крејвен котиџу" убедљиво савладао екипу Тотенхема која није успела да постигне ни утешни погодак иако је имала неколико добрих прилика.

Домаћин је повео у финишу првог полувремена, када је у 42. минуту Родриго Муниз добру лопту Робинсона претворио у предност своје екипе.

Навијачи Фулама нису дуго чекали на нови погодак своје екипе. Саша Лукић је у 49. минуту постигао први погодак у Премијер лиги и дуплирао предност тиму.

Коначних 3:0 поставио је поново Муниз у 61. минуту. Гол који је Палиња постигао три минута касније поништен је после интервенције из ВАР собе.