Читај ми!

Петрић: Били смо виђени да изгубимо бодове против Спартака

Тренер фудбалера Партизана Гордан Петрић изјавио је да се видело већ у првом полувремену меча са екипом Спартака да ће црно-бели изгубити ту заосталу утакмицу 7. кола Суперлиге Србије.

Фудбалери Спартака победили су на стадиону у Хумској улици екипу Партизана 1:0. Једини гол на мечу постигао је Лука Бијеловић у 86. минуту.

"Били смо виђени да изгубимо бодове, то се видело у првом полувремену. Можда нисмо искористили неке шансе, али они су имали најзрелију када је била пречка. Момцима могу да замерим неке ствари, али колико су изгурали до сада, не знам шта да им кажем", рекао је Петрић по завршетку меча за ТВ Арена спорт.

Тренер црно-белих је навео да су фудбалери могли да одиграју бољи меч против Спартака.

"Могло је да боље реагујемо у неким ситуацијама које смо имали за гол, да нађемо лопту између линија. Спартак се добро наместио, нисмо имали простора да гурнемо ту лопту", казао је Петрић.

Партизан се тренутно налази на другом месту на табели Суперлиге Србије са седам бодова мање од Црвене звезде, али "црно-бели" имају меч више.

недеља, 28. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом