Минималац Бајерна, Волфсбург убедљив у Менхенгладбаху

Фудбалери Бајерна савладали су на свом терену Херту са 1:0, у утакмици 23. кола Бундеслиге. Волфсбург са 3:0 убедљиво савладао Борусију у Менхенгладбаху.

Бајерн је на свом терену савладао екипу Херте са 1:0 и изједначио се са Дортмундом на челу табеле Бундеслиге.

Једини гол на "Алијанц арени" постигао је Хави Мартинез у 62. минуту, а гости су меч завршили са играчем мање на терену због искључења Рекика у финишу меча.

Бајерн је тако стигао до 51. бода, колико има и Дортмунд уз меч мање од Бавараца.

Волфсбург је славио у Менхенгладбаху са 3:0 и приближио се екипама у врху табеле.

Герхард је довео госте у вођство у првом, да би Мехмеди са два гола у другом полувремену потпуно дотакао екипу Борусије, која је остала на трећем месту на табели са 43 освојена бода.

Волфсбург је сада пети са 38, док је четврти Лајпциг са 41 и утакмицом мање.

Мајнц је на свом терену савладао Шалке са 3:0, док је Фрајбург био расположен против Аугсбурга – 5:1.

У последњем мечу дана, екипа Диселдорфа је после преокрета савладала Нирнберг са 2:1.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 27. мај 2026.
24° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом