Вождовац не стаје, дошли Трујић и Матић

Бивши фудбалер Партизана Никола Трујић и искусни нападач Бојан Матић појачали су Вождовац, објавио је београдски клуб. Пре њих, Вождовац је ове зиме ангажовао Предрага Сикимића, Страхињу Бошњака, Душана Матовића, Драгољуба Срнића и Лазара Арсића.

Повратници у српски фудбал из румунског Ботошанија, односно корејског Сеула, потписали су дугорочну сарадњу са амбициозним суперлигашем.

Трујић је поникао у Партизану, играо још у Израелу, Русији и Војводини, а Матић је пре одласка у Јужну Кореју био најбољи стрелац Суперлиге у време док је био у Мачви био заједно са садашњим тренером Вождовца Драганом Аничићем.

Пре њих, Вождовац је ове зиме ангажовао Предрага Сикимића, Страхињу Бошњака, Душана Матовића, Драгољуба Срнића и Лазара Арсића.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 27. мај 2026.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом