Званично, Крстичић у дресу АЕК-а

Ненад Крстичић после одличне сезоне у Црвеној звезди, потписао уговор са АЕК-ом.

Крстичић је са шампионом Грчке потписао уговор до 2022. године, а Црвена звезда ће за трансфер добити пола милиона евра, колика је била излазна клаузула у уговору.

У Звезду је дошао 2017. године, одиграо 63 утакмице и оставио траг у црвено-белом дресу у одличној сезони у којој се Звезда пласирала у Лигу шампиона.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 27. мај 2026.
31° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом