Јунајтед пушта Санчеза, заинтересовани Валенсија и Атлетико

Фудбалер Манчестер Јунајтеда Алексис Санчез могао би да се врати у Шпанију јер су интересовање за трансфер показали мадридски Атлетико и Валенсија, преносе локални медији.

Санчез је у другом плану у Јунајтеду и након промене менаџера, односно доласка Олеа Гунара Солскјера уместо Жозеа Муриња, па разматра одлазак из клуба.

Верује се да Јунајтед не би тражио велико обештећење Валенсији и Атлетику, посебно што пре годину дана није уложио новац при трансферу из Арсенала (у другом смеру отишао Хенрик Михтарјан), али и због чињенице да Санчез има плату од 15 милиона евра.

Чилеански нападач на Пиринејима је играо три сезоне за Барселону, пре одласка на Острво где је у Арсеналу "експлодирао", а у Манчестеру није показао ни део тога.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 27. мај 2026.
31° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом