Рамос: Пет година је прошло, а ви још помињете Мориња

Након што је Јунајтед отпустио Мориња, све чешће се у шпанским медијима спомиње да би Португалац могао да се врати на клупу "краљевског клуба". Ипак капитен Реала Серхио Рамос изјавио је да тренер Сантјаго Солари има пуну подршку у клубу.

Рамос није био задовољан питањима везаним за Мориња, на конференцији пред меч Реала у финалу Светског клупског првенства против Ал Аина.

"Ја не одлучујем ко ће тренер Реал Мадрида бити. Прошло је пет година након Морињовог ангажмана у Реалу, а ви га још увек помињете. Имамо шансу да освојимо трофеје, а ви га још увек помињете...Поновићу, играчи не одлучују ко ће бити тренер", изјавио је Рамос.

Капитен Реала окренуо се утакмици са Ал Аином.

"Финале ћемо играти максимално усреређено, јер се ради о битном мечу. Погледајте шта се десило Риверу јер није био фокусиран. Ал Аин има одличне играче, али сам више хтео да играмо против тимова какви су Ривер и Бока", рекао је Рамос.

Финални меч Светског клупског првенства између домаћина Ал Аина и Реала игра се у суботу од 17.30 часова.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 28. мај 2026.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом