Звезда на "Парку принчева"

Фудбалери Црвене звезде играју вечерас од 18.55 против Пари Сен Жермена у Паризу меч другог кола групе Ц Лиге шампиона. Директан пренос је на Првом програму РТС-а, стрим на РТС Планети а лајв-блог на нашем сајту.

Након ремија са Наполијем (0:0) изабраници Владана Милојевића играју у Паризу против скупоценог тима, предвођеним звездама Нејмаром, Килијаном Мбапеом и Единсоном Каванијем у сигурно највећем испиту још 2007. године и дуела са Миланом, који је у тој сезони постао првак Европе.

Црвено-бели оптимизам гаје на томе што чак осам месеци нису изгубили у регуларном делу меча и зато од Милојевића долазе речи да се не плаше ни једног од фаворита за освајање Лиге шампиона.

"Гледамо на ову утакмицу као на сваку другу, нећемо да се плашимо никога и нема разлога да тако не буде. Борићемо се и уживати у мечу, верујем у мој тим. Поносан сам што се овде налазимо", рекао је Милојевић на конференцији за медије на стадиону "Парк принчева" у Паризу.

Звезда је у Паризу без првог центарфора Ричмонда Боаћија због повреде, али се опоравио капитен Вујадин Савић.

"Сигурно да нас чека тешка утакмица, Пари Сен жермен је један од главних фаворита за освајање титуле у Лиги шампиона. Дошли смо да одиграмо добру утакмицу и да пробамо да направимо добар резултат. Мислим да смо спремни", рекао је Савић и додао да га за Француску везују посебне породичне емоције и да има велики мотив за доказивањем.

Због казне Уефа Звезда нема организовану подршку навијача, али се јуче у престоници Француске често чуо српски језик, а многи су распитивали за куповину карата. Према најавама очекује се око 2.000 српских навијача на стадиону, пристиглих из разних делова Европе.

Утакмица између ПСЖ-а и Црвене звезде игра се од 18.55 на "Парку принчева", уз пренос на РТС 1 и РТС Планети.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 20. децембар 2025.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом