Дочек фудбалера Црвене звезде на аеродрому

Фудбалере Црвене звезде на повратку у Београд на аеродрому је дочекала велика група навијача која је са њима поделила радост због пласмана у групну фазу Лиге шампиона. Атмосферу на аеродрому и реакције играча забележила је и екипа РТС-а.

На Аеродрому "Никола Тесла" дочекала их је група навијача, уз аплаузе, песме и познати поклич "Та-на-на-на Лига шампиона".

Аеродромом су одјекивала и скандирања тренеру Владану Милојевићу, као и свим Звездиним херојима из Аустрије.

Црвена звезда је, после 0:0 у Београду, одиграла нерешено у Салцбургу 2:2 и обезбедила место међу 32 најбоље екипе у Европи.

Ривале у Лиги шампиона сазнаће данас после 18 сати када је на програму жреб у Монте Карлу. 

Број коментара 10

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 19. децембар 2025.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом