Фудбалери Звезде у Београду око 11.30

Фудбалери Црвене звезде данас после 11.30 слећу у Београд из Салцбурга после историјског пласмана у Лигу шампиона. Изабраници Владана Милојевића ремијем у Салцбургу (2:2) прошли су међу 32 најбоље екипе у Европи, а жреб у Монаку је вечерас у 18 сати.

Очекује се да их на аеродрому Никола Тесла сачека велики број навијача како би заједно прославили први улазак у елитно такмичење од формирања новог формата 1992. године.

Црвена звезда је ремијем у Салцбургу 2:2 у реваншу изборила место у Лиги шампиона, након 0:0 у Београду, а противнике у групној фази ће сазнати на данашњем жребу у Монте Карлу.

Прве утакмице су на програму 18. и 19. септембра, а последње 11. и 12. децембра.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 19. децембар 2025.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом