Уефа повећала казну Насрију

Француском фудбалеру Самиру Насрију повећана је казна са шест на 18 месеци због кршења допинг-правила. Насри је због недозвољеног коришћења једног третмана у Лос Анђелесу првобитно суспендован пола године ван фудбала, али је Контролно, Етичко и Дисциплинско тело Уефа преиначило одлуку и драстичније га казнили.

Казна му тече од 1. јула прошле године, што значи да би почетком наредне могао да заигра, а да почне са тренинзима од новембра, објавила је Уефа.

Насри је тренутно без клуба, а раније је играо за турску Анталију, Севиљу, Арсенал, Манчестер Сити и Марсељ.

За репрезентацију Француске одиграо је 41 меч.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 21. децембар 2025.
5° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом