Бешикташ показао да љубав не постоји само у филмовима
Довођење фудбалера постало је доживљај за себе у свету фудбала. Клубови, односно њихови маркетиншки тимови, чине све како би на што ефектнији начин представили појачања. Бешикташ, који игра веома добро ове сезоне, успео је да покаже и да је на овом пољу испред конкуренције у Турској, а можда и шире.
Вагнер Лав, Бразилац који је најбоље играчке дане провео у московском ЦСКА, нови је играч турског шампиона. Бешикташ је то објавио видео-клипом који каже како људи мисле „да љубав постоји само у филмовима“.
Подсећајући на популарне романтичне комедије као што су Eat Pray Love или Love Actually, у Бешикташу се надају да ће и ера у Истанбулу за Вагнера Лава имати подједнако срећан крај.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар