Атлетико испустио победу у Галицији
Фудбалери мадридског Атлетика играли су вечерас у Ла Коруњи против екипе домаћег Депортива нерешено 1:1, у првој утакмици 10. кола шпанске Примере.
Тим Дијега Симеонеа био је на добром путу да освоји цео плен на неугодном гостовању, јер је водио од 34. минута и створио још неколико повољних шанси. Међутим, у наставку је играо затвореније, а домаћин много агресивније, па је заслужено стигао до ремије десетак минута пре краја сусрета.
Атлетико је остао трећепласирани на табели са бодом заостатка за водећима Реал Мадридом и Барселоном, док Депортиво на шестом месту има 14 бодова.
Депортиво - Атлетико Мадрид 1:1 (Лукас 77 - Тијаго 34)
У суботу играју: Реал Мадрид - Лас Палмас, Валенсија - Леванте, Виљареал - Севиља, Хетафе - Барселона и Сосиједад - Селта, а у недељу Еибар - Рајо Ваљекано, Еспањол - Гранада, Спортинг Хихон - Малага и Бетис - Атлетик Билбао.
Табела. Реал Мадрид и Барселона по 21 бод, Атлетико Мадрид 20, Селта 18, Виљареал 17, Депортиво 14, Еибар 13, Севиља, Валенсија, Бетис и Еспањол по 12, итд.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар