Договор Ливерпула и Стерлинга око новог уговора

Енглески фудбалски клуб Ливерпул постигао је договор са својим нападачем Рахимом Стерлингом о потписивању новог уговора, пренели су британски медији.

Стерлингу за три године истиче уговор с Ливерпулом, а за њега су заинтересовани бројни европски клубови, због чега је управа Ливерпула приморана да му побољша услове уговора.

Како је пренео сајт "Гол", Ливерпул је постигао договор о новом уговору с 19-годишњим Стерлингом, који ће примати недељну плату од 100.000 фунти.

"Што се тиче Ливерпула, договор је постигнут", навео је извор сајта "Гол".

Стерлинг је одиграо 82 утакмице за Ливерпул и постигао 15 голова. Њега су критиковали британски медији пошто је уочи јучерашње утакмице са Естонијом у квалификацијама за Европско првенство 2016. године затражио од селектора Роја Хоџсона да не игра "пошто је уморан".

"Рахим ми је пришао после тренинга и рекао да је уморан и да тренутно није у најбољој форми, а ја сам му рекао да се одмори и да ће почети утакмицу на клупи", рекао је Хоџсон.

Стерлинг је прошлог месеца одиграо девет утакмица, а против Естоније је ушао са клупе. Он је путем Твитера покушао да се одбрани.

"Сада слушам... Извините што сам људско биће", навео је Стерлинг.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 17. септембар 2025.
19° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом