четвртак, 29.05.2014, 19:06 -> 19:14
štampajКораћ: Нисмо добили понуду да наместимо меч
Реџеп Кораћ, портпарол Новог Пазара, тврди да нико из клуба није добио понуду да намести меч са крагујевачким Радничким. Пре само 24 сата, потпредседник Новог Пазара изјавио да је одбио такву понуду.
Портпарол фудбалског клуба Нови Пазар Реџеп Кораћ демантовао је да је тај клуб добио понуду Радничког из Крагујевца уочи утакмице претпоследњег 29. кола Суперлиге Србије 25. маја у Новом Пазару.
Крагујевчани су тај меч добили резултатом 1:0 и освојили драгоцене бодове за опстанак.
"Нико из клуба није добио било какву понуду из Крагујевца. Нови Пазар се у тој утакмици борио фер и спортски и са посебном жељом да савлада екипу Крагујевчана, јер се ради о нашим старим ривалима. Нажалост, нисмо успели да победимо у тој утакмици, јер смо драстично оштећени од стране судија. Није нам досуђен пенал и поништен нам је чист гол", рекао је Кораћ.
Потпредседник ФК Нови Пазар Ћерим Шемсовић изјавио је у среду да је одбио понуду да намести утакмицу са Радничким и да је одлучио да напусти клуб.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар