Читај ми!

Венгер: Титула је наш најмањи проблем

Тренер Арсенала Арсен Венгер поручује да заостатак за водећим на табели Премијер лиге није највећи проблем за његов тим. Мислим да у овом тренутку титула није највећа брига коју имамо, поручује Венгер.

Менаџер Арсенала Арсен Венгер сматра да излазак из кризе пречи од приче о титули.

Изабраници Арсена Венгера одиграли су синоћ на свом терену нерешено са Свонсијем 2:2, а коначан резултат поставио је играч Арсенала Матје Фламинини аутоголом у 90. минуту. Коло пре тога, Арсенал је доживео дебакл, пошто је у гостима на Стамфорд бриџу изгубио од Челсија са 6:0.

"Резултат (против Свонсија) је разочаравајући... Понекад изгубите убедљиво, као што смо ми од Челсија, а у наредној утакмици, у већини случајева, одиграте нерешено. Али, начин на који смо изгубили сва три бода је фрустрирајући јер смо имали 2:1 два минута пре краја", рекао је Венгер британским медијима.

Он је додао да у овом тренутку има већих проблема од заостатка у трци за титулу.

"Мислим да у овом тренутку титула није највећа брига коју имамо. Морамо да будемо реални и да покушамо да се вратимо у наредној утакмици. Трка за титулу биће отворена до краја, може да буде изненађења, тако да морамо да се фокусирамо и добро припремимо за наредни меч", додао је Венгер.

У наредном колу, у суботу, екипа Арсена Венгера дочекује Манчестер сити.

Арсенал је четврти на табели Премијер лиге са 63 бода, односно има шест мање од првопласираног Челсија.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 19. септембар 2025.
25° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом