среда, 15.05.2013, 10:54 -> 18:16
štampajАрсенал елиминисао Виган
Фудбалери Арсенала су на свом терену победили Виган са 4:1, у 37. колу енглеске Премијер лиге. Арсенал се приближио Лиги шампиона, а Виган је овим поразом дефинитивно испао из лиге.
Двоструки стрелац за Арсенал био је Лукас Подолски, док су по један гол дали Тио Волкот и Арон Ремзи. Једини погодак за госте постигао је Шон Малоуни.
Арсенал је победом престигао Тотенхем на четвртом месту на табели које води у квалификације за Лигу шампиона и сада има бод више од градског ривала.
Виган је поразом остао на четири бода заостатка у односу на Сандерленд, који је у безбедној зони, и следеће сезоне неће играти у Премијер лиги.
Манчестер сити савладао је у гостима Рединг са 2:0 головима Серхиа Агуера и Едина Џека.
Сити је у првом мечу од када је тренер Роберто Манчини добио отказ, обезбедио друго место на табели, док је Рединг још раније изгубио шансе за опстанак.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар