недеља, 31.03.2013, 14:39 -> 19:54
štampajСломљен нос и два потреса мозга на Маракани
Дан после победе Црвене звезде над Радничким из Крагујевца сумирају се утисци и пребројавају повређени. У току меча Луки Миливојевићу сломљен нос, Милијаш и Чанчаревић зарадили потрес мозга.
Утакмица између Црвене звезде и Радничког из Крагујевца можда по лепоти није одушевила више од 17.000 гледалаца на Маракани, али не може се рећи да није била борбена.
Колико је на терену било жестоко најбоље говоре повреде које су поједини играчи зарадили.
Прво је из игре изашао Лука Миливојевић, коме је сломљен нос, док је капитен црвено-белих Ненад Милијаш зарадио потред мозга.
Сличну повреду доживео је и голман Крагујевчана Огњен Чанчаревић, који је главом ударио у стативу, после чега је морао да буде замењен.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар