Читај ми!

Овако ће сутра изгледати Максимир...

Море црвених и белих квадрата сутра ће дочекати репрезентативце Хрватске и Србије. Током четвртка волонтери из хрватске престонице припремали кореографију која за циљ има да охрабри Штимчеве, а уплаши Михајловићеве изабранике.

Хрватски навијачи заиста су решени да од максимирског окршаја направе што је могуће већи спектакл.

Дан уочи меча Хрватске и Србије, у оквиру квалификација за Светско првенство у Бразилу, волонтери су постављали навијачке вреће у црвеној и белој боји на сваку столицу на Максимиру.

Циљ је да, када утакмица почне у петак у 18 часова, играче дочека стадион сав у бојама домаћег националног тима и да такав остане током свих 90 минута окршаја који сада већ сви називају „утакмицом деценије".

Хрватска након четири одиграна кола у квалификационој групи А дели прво место са Белгијом и десет бодова. Србија је трећа са четири бода и победа у овом мечу јој је од виталног значаја.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 18. јул 2025.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом