понедељак, 04.03.2013, 15:59 -> 17:22
štampajМожда дођем у Европу и пре Мундијала
Један од најбољих бразилских фудбалера Нејмар наговестио је да би могао да напусти Сантос и пре лета 2014. године када му истиче уговор са овим кубом.
"Отићи ћу онда када будем осетио да је право време за то", казао је Нејмар бразилским медијима.
До сада је овај фудбалер више пута истицао како жели да напусти Сантос тек по завршетку Мундијала 2014, али су се у последња два месеца појачале спекулације о преласку у Барселону.
Поред гиганта са Ноу Кампа, за Нејмара су се интересовали и мадридски Реал и Манчестер сити.
Нејмар је прошле године за Сантос одиграо 47 утакмица и постигао 43 гола. У дресу селекције Бразила овај фудбалер до сада је забележио 27 наступа и 17 погодака.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар