Читај ми!

Анелка се враћа у Енглеску

Бивши француски фудбалски репрезентативац Николас Анелка преговара о раскиду уговора са екипом Шангаја, а каријеру би требало да настави у енглеском премијерлигашу Квинс Парк Ренџерсу.

"Знам да разговори између играча и управе трају, али нисам упућен у све детаље. Ипак, сигурно је да још нису постигли коначан договор", рекао је портпарол Шангаја Ма Је.

Како преносе кинески медији, Анелка је спреман да се одрекне зараде из последње године уговора, која би износила око седам милиона долара.

Анелка има велику жељу да се врати у Премијер лигу, у којој је већ играо за Челси, Ливерпул, Арсенал, Болтон и Манчестер Сити.

Овај фудбалер је у Шангај дошао почетком године, а до сада је одиграо 22 утакмице и постигао три поготка.

Шангај је такмичења у шампионату Кине завршио на деветом месту у конкуренцији 16 клубова.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 02. октобар 2025.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом