Читај ми!

Митровићу четири утакмице суспензије

Дисциплинска комисија Европске фудбалске уније казнила је младог првотимца Партизана Александра Митровића са четири утакмице суспензије због црвеног картона на мечу Лиге Европе против Нефчија, саопштено је на сајту црно-белих.

Митровић ће пропустити дуел против Рубина наредног четвртка којим црно-бели завршавају овосезонско учествовање на европској сцени, а неће имати право наступа на још три утакмице наредне сезоне.

Талентовани нападач искључен је зато што је опсовао судију и на тај начин знатно оштетио клуб, иако је претходно постигао погодак. Управа Партизана потом га је новчано казнила.

Утакмица између Нефчија и Партизана у петом колу Х групе Лиге Европе завршена је резултатом 1:1.

Број коментара 3

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 03. октобар 2025.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом