Читај ми!

Није лако играти за Барсу

Педро Родригез истакао да је конкуренција у Барси велика и да је због тога изузетно тешко играти за каталонски клуб. Увек хоћу да помогнем тиму, а што више играм, то сам срећнији, изјавио Педро.

Фудбалер Барселоне Педро Родригез рекао је данас да је изузетно компликовано и тешко играти за тај клуб због огромне конкуренције.

"Сваке године ми је веома тешко, јер морам много да се борим да бих дошао до места у тиму. То можете да заслужите само напорним радом. Увек хоћу да помогнем тиму, а што више играм, то сам срећнији", истакао је Педро.

У досадашњем току сезоне овај фудбалер постигао је један гол на осам утакмица.

Педро је за први тим Барселоне дебитовао у јануару 2008. године. Статус стандардног првотимца изборио је у сезони 2009/2010.

До сада је за каталонски клуб одиграо 181 утакмица и постигао 60 голова.

Педро је за Шпанију одиграо 22 утакмице и дао седам голова, а са "фуријом" је освојио титуле светског и европског шампиона.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 07. октобар 2025.
10° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом