Читај ми!

Пребрзи Балак

Саобраћајна полиција Касереса привела је немачког фудбалског интернационалца Михаела Балака због пребрзе вожње. Балак је возио на аутопуту Екстрамадура брзином од 211 километара на час, пробивши скоро двоструко ограничрење.

Немачки голгетер је 2. октобра завршио фудбалску каријеру, пошто му је истекао уговор са Бајером из Леверкузена.

Балак је током каријере одиграо 98 утакмица са селекцијом Немачке, са којом је био вицешампион света 2002. у Јужној Кореји и Јапану, други на првенству Европе 2008, трећи на Мундијалу у Немачкој 2006. и у Јужној Африци 2010.

Немачки фудбалер је три пута био немачки шампион - два пута у редовима Бајерна, једном са Кајзерслаутерном, а са Челсијем је освојио и титулу првака Енглеске.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 08. октобар 2025.
11° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом