Трампа. Коларов за Алвеша?

Сити понудио Коларова и 15 милиона евра у замену за Данија Алвеша. Чека се одговор Каталонаца.

Енглески фудбалски шампион Манчестер сити понудио је Барселони српског репрезентативца Александра Коларова и одређену доплату у замену за Бразилца Данија Алвеша, преносе данас енглески медији.

Коларов, који није задовољан минутажом у тек завршеној сезони и раније се повезивао са Каталонцима, с обзиром на то да је стандардни леви бек Ерик Абидал ван терена због трансплатације јетре.

Са друге стране Алвеш, који је на Камп ноу стигао 2008. године из Севиље и освојио све што може да се освоји - жели нове изазове, а богами и већу плату, коју Сити може без проблема да му понуди.

Број коментара 6

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 30. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом