субота, 14.04.2012, 19:36 -> 19:56
štampajРоби не замера играчима
Знао сам да ће после дербија бити тешко, не могу да замерим момцима на борбености, желели су, али нисмо успели да пронађемо пут до победе, изјавио Роберт Просинечки после ремија у Новом Пазару.
Тренер фудбалера Црвене звезде Роберт Просинечки изјавио је данас након ремија на гостовању у Новом Пазару да је знао да његов тим очекује тежак меч после победе у "вечитом" дербију.
"Знао сам да ће после дербија бити тешко, не могу да замерим момцима на борбености, желели су, али нисмо успели да пронађемо пут до победе", рекао је Просинечки.
Тренер црвено-белих је честитао је обема екипама на борбености, али и да сем тог сегмента игре публика у Новом Пазару није могла да види ништа више.
"Нови Пазар се определио за одбрану, то су одлично радили, а моји момци су створили за 90 минута свега две прилике. То је премало за Црвену звезду и жао ми је што после једне одличне утакмице коју смо одиграли у среду нисмо успели да наставимо у истом ритму", додао је Просинечки.
Тренер Новог Пазара Драгољуб Беквалац био је задовољан ремијем против Београдјана.
"Знали смо да само борбеном игром можемо да се супроставимо Звезди. Честитам противнику на фер и коректној иги, а ми се окрећемо нашим обавезама и борби за опстанак", рекао је Беквалац.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 9
Пошаљи коментар