Читај ми!

Раднички за Европу

Осокољени ремијем против Звезде на свом терену, фудбалери Радничког 1923 гостоваће у суботу послесњепласираном Металцу, у 24. колу Суперлиге. Нова три бода омогућила би Крагујевчанима да ојачају своју позицију у борби за Европу.

Помоћни тренер Радничког 1923 из Крагујевца, Миодраг Старчевић рекао је данас пред меч против Металца да противничка екипа има квалитет, иако је на последњем месту на табели.

"Очекује нас веома тешка утакмица, против екипе која се налази у незавидној ситуацији. Металац има квалитет, који није примерен њиховом положају на табели. Ми, ипак, првенствено треба да гледамо себе", рекао је Старчевић у Крагујевцу.

Он је додао да не сумња у повољан резултат и поред тога што неће играти најбољи стрелац Супер лиге, нападач Крагујевчана Дарко Спалевић.

"Ако се вратимо колективној, дисциплинованој и агресивној игри, која нас је красила у већем делу првенства, уопште не сумњам да ћемо изборити повољан резултат, и поред одсуства најбољег стрелца клуба Дарка Спалевића", казао је Старчевић.

Бивши фудбалер Металца, а сада дефанзивац Радничког Љубо Ненадић рекао је да се нада да ће његова екипа победити.

"Добро познајем екипу Металца, будући да сам тамо провео четири године, али у суботу, када изађем на терен, само једна екиап ће бити у срцу, а то је Раднички. Надам се да ћемо из Лучана доћи са освојена три бода", рекао је Ненадић.

Металац дочекује Раднички у суботу у 16.00 на стадиону у Лучанима.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 27. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом