недеља, 08.04.2012, 19:53 -> 19:58
štampajСлобода надиграла БСК
Одиграна је и последња утакмица 23. кола Јелен Супер лиге. Фудбалери ужичке Слободе савладали су у Веограду екипу БСК Борче са 2:0 (1:0). Пораз БСК доноси бриге, а Слободи наду у висок пласман.
Слобода је новим бодовима остала у трци за висок пласман јер сада дели пето и шесто место са Јагодином. БСК након десетог пораза ове сезоне и даље стрепи за опстанак у Суперлиги, они су сада на 13. месту са само бодом више од Новог Пазара.
Резултати:
БСК Борча - Слобода 0:2
Бељић у 12. и Мемедовић у 87. минуту.
Одиграно у суботу:
Раднички Крагујевац - Хајдук Кула 0:0
Борац - Нови Пазар 0:2
Смедерево - ОФК Београд 0:1
Јавор - Јагодина 0:0
Спартак - Партизан 1:2
Војводина - Рад 0:2
Црвена звезда - Металац 5:0
Табела: Партизан 62 бода, Црвена звезда 54, Војводина 39, Раднички 39, Јагодина 35, Слобода 35, ОФК Београд 32, Спартак 31, Рад 28, Смедерево 26, Хајдук 24, Јавор 23, БСК 21, Нови Пазар 20, Борац 18, Металац 14.
У 24. колу следећег викенда састају се Хајдук - Војводина, Рад - Спартак, Партизан - Јавор, ОФК Београд - БСК, Јагодина - Смедерево, Слобода - Борац, Нови Пазар - Црвена звезда и Металац - Раднички.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар