Читај ми!

Балотели и Ричардс су пријатељи

Менаџер Манчестер ситија Роберто Манчини изјавио је данас да су енглески медији преувеличали сукоб Марија Балотелија и Мике Ричардса који се догодио у четвртак на тренингу.

Балотелију ово није прва "чарка" са саиграчима на тренингу, пошто се у претходних годину дана сукобио и са Винсентом Компанијем и Џеромом Боатенгом. Манчини је рекао и да су сличне ситуације честе у свим великим клубовима и навео да је имао таквих проблема и током играчке каријере.

"Питао сам Балотелија, зашто увек он мора да буде у центру оваквих догађаја. Марио је одговорио да се наљутио на Ричардса јер му овај није додао лопту. Сукоб није био тако страшан, после 10 минута ситуација се смирила. Такве ствари се често дешавају у спорту", рекао је Манчини енглеским медијима.

"Марио и Мика су пријатељи. Ипак, Марио је краљ оваквих ситуација и морао би да поведе више рачуна у будућности", казао је Манчини.

Менаџер Ситија у шали је додао да се нада да Балотели, сада кад се ближе празници, неће поново запалити кућу играјући се ватрометом или неким другим пиротехничким средствима.

"Празници нам стижу, увек је ту пуно ватре и можда је боље да Марио буде у хотелу, а не код куће", додао је, уз осмех, Манчини.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 14. новембар 2025.
16° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом