уторак, 06.12.2011, 16:21 -> 16:55
štampajТевез све ближи Милану
Тевез све ближи преласку у Милан. Тевезов агент Киа Јорабчијан вечерао са Галијанијем. Сити наводно тражио 4 милиона евра да Тевез одигра други део сезоне за Милан.
Агент аргентинског фудбалера Карлоса Тевеза састао се са потпредседником Милана Адријаном Галијанијем, што је данас појачало спекулације да ће играч Манчестер ситија у јануару променити клуб.
Италијански спортски лист "Газета дело спорт" објавио је фотографију на којој Тевезов агент Киа Јорабчијан вечера са Галијанијем.
Манчестер сити је наводно тражио 4.000.000 евра да Тевез одигра други део сезоне за Милан, а уколико би желели да га задрже после тога, требало би да плате још 20.000.000 евра.
Милан жели да Тевез буде у њиховом тренинг кампу 29. децембра у Дубаију.
Тевез од септембра није играо у Манчестер ситију.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар