Хамилтон ,,идиот''

Аустралијски министар саобраћаја Тим Палас назвао је светског шампиона Формуле 1 из 2008. године Британца Луиса Хамилтона комплетним идиотом због инцидента који је направио на улицама Мелбурна уочи трке за Велику награду Аустралије.

Хамитлон је, наиме, у свом сребрном аутомобилу марке "мерцедес", дивљао улицама Мелбурна, а, како се наводи, покушао је и да побегне када је полиција намеравала да га заустави.

Таквом вожњом шампион Формуле 1 угрозио је животе пролазника, што је изузетно наљутило аустралијског министра саобраћаја.

У емисји на локалној телевизијској станици, на којој је промовисао превентивну акцију саобраћајне полиције "Не буди идиот", Палас је прокометнарисао поступак британског возача.

"Хамилтон је један прилично глупав момак. Не знам шта му је био циљ, али такво понашање није карактеристично за зрелу и одговорну особу", казао је Палас.

На питање телевизијског водитеља да ли је Хамилтон идиот, аустралијски државни функционер је кратко одговорио:

"Могу то и отворено да кажем, он је прворазредни идиот".

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 07. јул 2025.
35° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом