Физикела до краја сезоне вози за Ферари

Досадашњи возач екипе Форс Индија Ђанкарло Физикела до краја сезоне возиће за Ферари, саопштио је индијски тим који се такмичи у Формули један.

Ферарију је био потребан други возач, јер Бразилац Фелипе Маса због несреће на стази у Мађарској, неће моћи да вози до краја сезоне.

Масу је на претходне две трке мењао Лука Бадоер, али је забележио лоше резултате, због чега је италијанска екипа одлучила да га замени.

Физикела ће у екипи Ферарија дебитовати 13. септембра у Монци на трци за Велику награду Италије.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 12. јул 2025.
28° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом