Мили Андрић награда Новог Београда

Председник општине Нови Београд Ненад Миленковић уручио је захвалницу и 50.000 динара атлетичарки Мили Андрић за освојену сребрну медаљу на европском јуниорском такмичењу.

"Иако атлетика није толико посећен, нити спорт у који се улаже довољно, Мила је успела да постигне изузетан успех", рекао је Миленковић на конференцији за новинаре.

Резултатом од 57.55 Мила је заузела друго место на такмичењу одржаном у Новом Саду у трци на 400 метара са препонама.

Следеће такмичење које Мили предстоји је у Москви за непуна два месеца, а циљ јој је наредна Олимпијада.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 15. јул 2025.
29° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом