понедељак, 24.01.2011, 10:05 -> 10:39
Магазин
У последње време, веома је популаран израз млади лидери, а међу младима све је више оних који се пријављују на лидерске конкурсе и курсеве. Како се постаје а како препознаје млади лидер? Које вештине би требало да поседује? Да ли се може бити лидер, а не припадати ниједној политичкој партији?
Autor:
разни аутори
Животне теме, атрактивни гости, добро расположење - анализа актуелних дешавања, вести из земље и света. [ детаљније ]
Колико младих лидера има у Србији? Како делују? Колико утичу на своју генерацију и да ли успевају да је мотивишу и активирају?
О младим лидерима у Србији и уопште о положају и проблемима младих данас говориће представници Иницијативе младих за људска права, Београдског фонда за политичку изузетност, Канцеларија за младе широм Србије.
Аутор емисије: Тања Зељковић
Радио Београд 1, 10.00
Коментари