Хумористичка емисија

Знате ли ко је поглавар непризнате Црногорске православне цркве? Да то је Мираш Дедејић… Е, видите, зли језици тврде да је Мираш Дедеић, рођен 1938. године у Краљевини Југославији, једни старешина који је старији од своје цркве.

Фудбалски клуб Монако је у последњих 10 година продао своје фудбалере за нешто више од једне милијарде евра... Може бити како је баш зато фудбалски клуб Јавор довео Радивоја Босића у своје редове.

Један становник Јоханесбурга остао је шокиран када је из кухињске чесме почела да тече плава вода. Из водовода јужноафричке престонице су рекли како сумњају да је плаву боју изазвао већи ниво бакра... Ми из искуства знамо да где има бакра има и злата, можда само треба мало јаче одврнути славину.

Нотар данашње емисије Зоран Николић Зозон, музички уредник Ненад Камиџорац.

Караван Караван

Autor:
Забавна редакција Радио Бeограда 1

Караван се креће ка својој дестинацији већ више од 50 година, увек добро натоварен актуелним хумором и изворним народним песмама. [ детаљније ]

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом