Хумористичка емисија

На приватном имању у селу Близна познатом као Прихватилиште за животиње, налази се један кенгур, за којег власник нема никакву документацију… А како су га примили без визе и онако невакцинисаног, остаје да се види.

Занатлија је све мање. Ове године су се за школовање за обућара пријавила само два ђака... Један ће учити за леву, а други за десну ципелу.

Турски председник Ердоган сменио је главног статистичара после објаве о инфлацији вишој од 35 одсто... Тако сада напокон знамо како се треба борити против инфлације? Како? Лепо. Смениш статистичара и мирна Бачка.

Писац текста Зоран Николић Зозон, музички уредник Илија Павловић.

Караван Караван

Autor:
Забавна редакција Радио Бeограда 1

Караван се креће ка својој дестинацији већ више од 50 година, увек добро натоварен актуелним хумором и изворним народним песмама. [ детаљније ]

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом