Читај ми!

Како васпитати бахате возаче?

Током данашњег јутарњег програма пратићемо ситуацију у поплављеним и угроженим подручјима. У програм укључујемо   Начелника управе за ватрогасно спасилачке јединице, Горана Николића, нашу дописницу из Пирота Мају Мијалковић, а чућемо и каква је ситуација у Новом Пазару.

У Питању јутра са вама разговарамо о томе како зауздати бахате возаче. Грађани НИша су протестовали па су појачане контроле на улицама овог града, али оваквих возача има свуда.

Од Душке Јованић ћемо ћути како изгледа хуманитарна акција под називом "Уметници из Србије за Глину, Петрињу и Сисак - сликари и фотографи за становништво погођено земљотресом у Хрватској" коју је покренуо часопис  "Дипломацy&Цоммерце".

Хало беба је омогућила родитељима да дођу до савета о правилном одгајању и васпитавању деце. Како - истраживала је Биљана Шујдовић.

Са вама је Александра Младеновић.

 

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом