уторак, 24.10.2017, 14:05 -> 12:24
štampajКараван
Десетак асистенткиња у Европском парламенту у Стразбуру оптужило је представнике тог законодавног тела Европске уније за сексуално злостављање и малтретирање. Оне тврде да се ради о високо позиционираним особама из свих политичких сфера, а међу њима су и бивши министри. Обично су високо позициониране особе те које испољавају ниске страсти.
Британски портал "Експрес" објавио је листу од 10 земаља које, како наводе, тренутно највише угрожавају Европску унију, а међу њима је и Србија. Србија која није чланица Европске уније, угрожава је. Логично! Када уђе у њу угрожаваће све који су ван ње.
Устајање старијима у јавном превозу је пристојно и лепо. Али може бити лоше за њихово здравље, упозорава медицински стручњак. Седење није добро ни за кога а поготово не за старије особе. И зато је за њих добро да стоје што више па и у аутобусу. Тако кажу доктори, али није први пут да дају погрешну терапију.
Коментари