понедељак, 25.03.2013, 17:05 -> 18:59
У средишту пажње
Гост емисије је директор Клиничког центра Србије, професор доктор Миљко Ристић. Наш гост је уважени стручњак у области кардио и васкуларне хирургије и до сада је извео око 15 хиљада операција на срцу, крвним судовима, на општој, абдоминалној и ендокриној хирургији.

Autor:
Редакција магазинског програма
Свакога радног дана емисија "У средишту пажње" доноси интервју са нашим најбољим аналитичарима и коментаторима, политичарима и експертима, друштвеним иноваторима и другим познатим личностима, или личностима које ће убрзо постати познате. [ детаљније ]
Професор Ристић је председник Удружења за кардиоторакалну хирургију Србије и члан Европског удружења за кардиоваскуларну хирургију.
Он ће радо одговарати и на ваша питања уколико се током емисије јавите на 011 322 52 99 или 011 322 54 99.
Емисију води Слободан Николић.
Радио Београд 1, 17.00
Коментари