Јутарњи: Кувар није нестао, ухапшен је у Словенији

Кувар Дејан Маркус, чији је нестанак био пријављен, ухапшен је у Словенији због сумње да је кријумчарио дрогу у аутомобилу, преноси "Јутарњи лист".

Дејан Маркус је ухапшен 7. фебруара у Словенији након што су словеначки полицајци у његовом аутомобилу током претреса пронашли три литра амфетамина у флашама у облику оних за уље, преноси Јутарњи лист.

Пошто је Маркус страни држављанин, одређен му је притвор, а како наводи Јутарњи лист, налази се у притвору у Марибору.

Нестанак Дејана Маркуса, који се прославио у кулинарској емисији "Кувати срцем" емитованој на РТС-у, 7. фебруара пријавила је његова сестра Јелена, која живи у Београду.

Број коментара 4

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 15. јул 2025.
27° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом